Kategori  Vurdering

Poul Henrik Jensen 1905-1990 cd

Varenummer: 1483685
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt maler. Olie på lærred. 'Kristus nedtagelse af korset'. Signeret. 64x75 cm. (75x86 cm.). Ændret beskrivelse.

Auktionen afsluttes:  09-02-2009 13:36:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej