Kategori  Vurdering

Poul Schrøder 1894 - 1957 cd

Varenummer: 1211996
Hammerslagspris: DKK 675
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
POUL SCHRØDER Olie på plade, liggende person, Usigneret. 32 x 35 (40 x 44) cm.

Auktionen afsluttes:  19-02-2008 11:19:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej