Kategori  Vurdering

Poul Steffensen, maleri cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2914700

Varenummer: 2896572
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Poul Steffensen 1866-1923. Poul Steffensen. Mark med køer, olie på lærred. Sign. P. St. 35 x 44 cm.

Auktionen afsluttes:  04-03-2013 20:25:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej