Kategori  Vurdering

Poul Toft og ubekendt kunstner 20.årh. Marinemalerier (2)

Varenummer: 2676369
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Poul Toft. Olie på lærred. Marine. Sign. P. Toft. H. 44x64 cm (65X84) Sejlskib udfor Kronborg, olie på lærred, ubekendt maler, sign. 66 x 92 (79 x 109) cm. (2)

Auktionen afsluttes:  14-08-2012 20:30:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej