Kategori  Vurdering

Rasmus Sørensen (20 årh) Vinterlandskab

Varenummer: 1337544
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
RASMUS SØRENSEN. Vinterlandskab - skovparti. Olie på lærred. Signeret RS. H. 32 B. 47 cm. Indrammet (43 x 57). Obs: tekst på denne auktion rettet !

Auktionen afsluttes:  29-07-2008 16:53:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej