Kategori  Vurdering

Rasmus X Christiansen 1863-1940

Varenummer: 2333650
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Rasmus X Christiansen. Olie på lærred. Køer på mark. Sign. R X Chr. 43x34 cm.

Auktionen afsluttes:  29-08-2011 14:34:00