Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Richard Mortensen cd. Komposition, litografi

Varenummer: 4426889
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Richard Mortensen 1910-1993. Komposition. Sign. Mortensen 1966-68. Litografi i farver 23/75. 57 x 38 cm (72x52.5)

Auktionen afsluttes:  19-10-2016 17:35:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej