Kategori  Vurdering

Roald Hansen f. 1938 cd. Motiv m/ skibe.

Varenummer: 1189610
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
ROALD HANSEN, olie på lærred, sign. Roald Hansen, motiv m/ skibe, lysmål 60 x 70 cm(77 x 86 cm).

Auktionen afsluttes:  24-01-2008 15:23:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej