Kategori  Vurdering

Roald Hansen f. 1938 cd

Varenummer: 1325213
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
ROALD HANSEN. Olie på lærred. Marklandskab med køer. Sign. med monogram R.H. 60 x 70 cm. U.R.

Auktionen afsluttes:  07-07-2008 11:15:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej