Kategori  Vurdering

Roald Hansen f 1938, olja, lantmotiv (BUS)

Varenummer: 1495749
Hammerslagspris: SEK 675
(DKK 521)
Vurdering: SEK 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Roald Hansen f 1938 (BUS) Lantmotiv, olja på duk. Bildyta: 35x26 cm. Sign. R. Hansen.

JH Transport erbjuder gratis frakt från vårt auktionshus i Örebro till JH´s lager i Odense och Ishöj, Danmark. Erbjudandet gäller klubbslag t.o.m. 28 feb 2009. Vänligen kontakta JH Transport för bokning.

Auktionen afsluttes:  18-02-2009 18:14:00
Showroom:  SE, Örebro, Aspholmen