Kategori  Vurdering

Roald Hansen født 1938 cd. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1111123

Varenummer: 1086922
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
ROALD HANSEN. Olie på lærred. Parti fra havneområde med person. Sign. Roald Hansen. 60 x 70 (75 x 85) cm.

Auktionen afsluttes:  25-09-2007 15:36:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej