Kategori  Vurdering

Roald Hansen født 1938 cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2191682

Varenummer: 2169562
Hammerslagspris: DKK 625
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Roald Hansen. Olie på lærred. Sign. Roald Hansen. 61x122 cm. Katalog om kunstneren medfølger.

Auktionen afsluttes:  22-03-2011 14:37:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej