Kategori  Vurdering

Roald Hansen født 1938 cd

Varenummer: 1323533
Hammerslagspris: DKK 625
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Roald Hansen. Olie på lærred. Sign. Roald Hansen. 64x32 cm. (82x50 cm.).

Auktionen afsluttes:  02-07-2008 14:46:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej