Kategori  Vurdering

Robert Jacobsen 1912-1993 cd (4) Denne auktion er annulleret - se nu vare #1422046

Varenummer: 1409888
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Robert Jacobsen. Kompositioner fra Bent Irves bog Lazarus-notater, 4 litografiske tryk, usign., 24 x 25 cm. Udført hos J. Chr. Sørensens litografiske værksted 1971, udgivet af Brøndum. (4)

Auktionen afsluttes:  03-11-2008 12:41:00