Kategori  Vurdering

Robert Jacobsen 1912-1993 cd (4)

Varenummer: 1422046
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Robert Jacobsen. Kompositioner fra Bent Irves bog 'Lazarus-notater, 4 litografiske tryk, usign., 24 x 25 cm. Udført hos J. Chr. Sørensens litografiske værksted 1971, udgivet af Brøndum. (4)

Auktionen afsluttes:  18-11-2008 16:07:00