Kategori  Vurdering

Robert Jacobsen 1912-1993 cd (6)

Varenummer: 1626212
Hammerslagspris: DKK 950
Vurdering: DKK 1.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Robert Jacobsen. Kompositioner fra Bent Irves bog "Lazarus-notater", udført hos J. Chr. Sørensens litografiske værksted 1971, udgivet af Brøndum. Farvelitografier. Usign. 24 x 25 cm(34 x 39 cm). (6)

Auktionen afsluttes:  14-08-2009 20:35:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej