Kategori  Vurdering

Robert Jacobsen 1912-1993 cd

Varenummer: 2065765
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Robert Jacobsen. Akvarel på papir. Sign. Robert Jacobsen. Lysmål: 84x59 cm.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej