Kategori  Vurdering

S.N. Philipsen 19./20. årh. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1427399

Varenummer: 1396163
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
S. N. Philipsen. Olie på ovalt lærred. Sign. S. N. philipsen 99. 60x44,5 cm. Uindrammet. Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  28-10-2008 14:48:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej