Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Sally Philipsen, landskab, olie på plade

Varenummer: 4624896
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Eksteriør fra havneområde. Maleri af Sally Philipsen (1879-1936) Olie på plade. Signeret Sally Philipsen. Lysmål 31 x 41 cm. (38 x 49 cm.)

Auktionen afsluttes:  13-04-2017 21:11:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

1660366 13-04-2017 19:01:13 DKK 300