Kategori  Vurdering

Simonij Jansson, 1900-tal (BUS)

Varenummer: 2409121
Hammerslagspris: SEK 525
(DKK 405)
Vurdering: SEK 1.500
(DKK 1.158)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Sinonij Jansson, olja på duk. Signerad. Ätande man. 32x28 cm (45x40 cm)

Auktionen afsluttes:  06-11-2011 18:48:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan