Kategori  Vurdering

Søren Christian Bjulf. Maleri. Fiskekoner på Gammel Strand

Varenummer: 2877374
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Søren Christian Bjulf 1890-1958 cd. maleri cd . Fiskekoner på Gammelstrand 58 x 52 cm Olie på lærred. Sign. Bjulf.

Auktionen afsluttes:  15-02-2013 13:26:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej