Kategori  Vurdering

Christian Mortensen , Skovserkoner ved Gl. Strand. Olie på lærred - fiskekoner

Varenummer: 4775164
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK < 1.000
Fiskerkoner ved Gl. Strand, af Christian Mortensen (1908-) , CD. Olie på lærred. Sign. Christian Mortensen . 67 x 97 cm. (79 x 110 cm.)

Auktionen afsluttes:  26-09-2017 18:52:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

491437 26-09-2017 07:42:32 DKK 325
180721 20-09-2017 13:11:19 DKK 300