Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Varenummer: 4375798
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Fanøpiger på stranden, olie på lærred, Søren Christian Bjulf, 1890-1958, sign. Bjulf, 67x54 cm. (61x74) Med fin krakellering og lille farvebortfald (cd)

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej