Kategori  Vurdering

Søren Hjort Nielsen cd. 'Huset i Holte', olie på lærred

Varenummer: 4874202
Hammerslagspris: DKK 3.000
Vurdering: DKK 5.000
Søren Hjort Nielsen 1901-1983. 'Huset i Holte'. Sign. monogram. Olie på lærred. 80 x 102 cm. (93 x 115) cm.

Auktionen afsluttes:  27-12-2017 19:02:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle