Kategori  Vurdering

Søren Josva Christensen 1892-1948 cd 1892-1948 cd

Varenummer: 2456750
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Søren Josva Christensen 1892-1948 cd Havneparti. Olie på lærred. Sign. 56 x 79 cm (70 x 93).

Auktionen afsluttes:  16-12-2011 12:58:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej