Kategori  Vurdering

Svend Jensen 1919-2003 cd - Olie på lærred.

Varenummer: 1255241
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Svend Jensen 1919-2003 cd SVEND JENSEN, Olie på lærred, vintermotiv med flyvende ænder ved sø, sign. Svend Jensen. Rammemål 105 x 76 cm. (94 x 65). Trænger til overfladerensning.

Auktionen afsluttes:  07-04-2008 17:20:00
Showroom:  DK, Herning, Godsbanevej

3334 03-04-2008 10:14:44 DKK 300