Kategori  Vurdering

Svend Lynge 1919-2003 cd. Opstilling m/ blomster.

Varenummer: 1280057
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
SVEND LYNGE (Pseudonym for Svend Drews), olie på lærred, sign. S. Lynge, opstilling m/ blomster, lysmål 71 x 116 cm(83 x 123 cm).

Auktionen afsluttes:  12-05-2008 14:55:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej