Kategori  Vurdering

Tårnvang. f. 1913 cd. olie på lærred, Modelstudie.

Varenummer: 1258973
Hammerslagspris: DKK 825
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
TÅRNVANG. Olie på lærred. liggende nøgen pige. 42x84 cm. Signeret Tårnvang. uden ramme.

Auktionen afsluttes:  09-04-2008 16:58:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej