Kategori  Vurdering

Tårnvang (f. 1913), cd, sigøjnerpige

Varenummer: 1078831
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
TÅRNVANG. Olie på lærred. Sigøjnerpige. Sign. Taarnvang. 65 x 55 cm (77 x 67 cm).

Auktionen afsluttes:  10-09-2007 13:08:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej