Kategori  Vurdering

Taarnvang født 1913 cd.

Varenummer: 1324469
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
TAARNVANG. Olie på lærred. Portræt af ballarina. Sign. Taarnvang. 71 x 60 (78 x 67) cm.

Auktionen afsluttes:  04-07-2008 14:18:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej