Kategori  Vurdering

Theodor Ulrichsen 1905-1970 cd

Varenummer: 1350998
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
THEODOR ULRICHSEN. Olie på lærred. Landsbyparti. Sign. Th. Ulrichsen. 30 x 40 cm (43 x 53). NB. Ændret beskrivelse 08.08.22. 08.15

Auktionen afsluttes:  28-08-2008 13:14:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej