Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Varenummer: 4621146
Hammerslagspris:
Vurdering: DKK < 1.000
Startbud:
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Bymotiver af Theodor Ulrichsen (1905-1970) samt Kai Molter (1903-1981), olie på lærred, begge sign. 35,5x27 cm. (42,5x34,5 cm). 24x35 cm. (33x44 cm). (2)

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej