Kategori  Vurdering

Theodor Ulriksen 1905-1970 og Jens Sinding Christensen 1898-1980 (2)

Varenummer: 1613942
Hammerslagspris: DKK 675
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Theodor Ulriksen, olie på lærred, havneparti, .sign. Th Ulriksen, 25x35cm(35x45 cm.) Jens Sinding Christensen, olie på lærred, havneparti, sign. i monogramform, 30x40cm(40x56cm) (2)

Auktionen afsluttes:  20-07-2009 13:34:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej