Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Theodor Ulrichsen, olie på lærred, parti fra Holmens Kanal med udsigt mod Børsen, cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4514296

Varenummer: 4492427
Hammerslagspris: DKK 475
(EUR 64)
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Parti fra Holmens Kanal med udsigt mod Børsen, af Theodor Ulrichsen (1905-1970). Olie på lærred. Signeret Th. Ulrichsen. 39 x 50 cm. (54 x 64 cm.). Tekst ændret og auktion forlænget.

Auktionen afsluttes:  13-12-2016 19:17:49