Kategori  Vurdering

Thorvald Nygaard cd, olie på lærred. Parti fra Nyhavn

Varenummer: 4727598
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000
Thorvald Nygaard 1892-1973. Solnedgang i Nyhavn, olie på lærred, sign. Th. Nygaard, 75 x 64 cm (74x63 cm (94x83)

Auktionen afsluttes:  28-07-2017 19:00:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej