Kategori  Vurdering

Tilskrevet Julius Paulsen1860-1940

Varenummer: 1320267
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Tilskrevet JULIUS PAULSEN. Olie på lærred monteret på plade. Landskabsmotiv med teglværk. Usign. 29 x 25 (40,5 x 37) cm.

Auktionen afsluttes:  01-08-2008 10:34:58
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej