Kategori  Vurdering

Tilskrevet N. P. Holbech (1804-1889) Vinterlandskab

Varenummer: 1205489
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Tilskrevet N. P. Holbech .Olie på lærred. Vinterlandskab . Ikke signeret. H: 34, B: 51 cm. Indrammet 48x64 cm.

Auktionen afsluttes:  28-02-2008 19:12:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej