Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Topkjær Olesen. 'Strandparti, Blokhus'

Varenummer: 4618405

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Topkjær Olesen. Strandparti med klitter. Olie på lærred. Signeret samt betegnet på kant:Strandparti nord for Blokhus'. Mål 46 x 63 cm, UR. Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  04-06-2017 19:05:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej