Kategori  Vurdering

Ubekendt fransk kunstner 18oo talls. kopi efter Camille Corot

Varenummer: 1677631
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt fransk kunstner Usigneret kopi efter Camille Corot´s værk " Morning star " fra 1864 Olie På lærred ( Dubleret ) usign. 54x64 cm.

Auktionen afsluttes:  11-10-2009 21:00:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej