Kategori  Vurdering

Ubekendt kunster. Håndmalet værk

Varenummer: 2549689
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Håndmalet værk med motiv af HULK, udført af ubekendt kunster. Olie på lærred. Lærredet er ikke på blændramme. Usign. Mål 91 x 121 cm (100 x 131 cm).

Auktionen afsluttes:  06-04-2012 19:30:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

833431 05-04-2012 00:40:47 DKK 325
411729 01-04-2012 20:25:39 DKK 300