Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 18/1900-tallet

Varenummer: 2329132
Hammerslagspris: DKK 575
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. To drenge på stranden. Olie på pap. Sign. monogram. 22 x 29 cm (34 x 41).

Auktionen afsluttes:  23-05-2012 19:16:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej