Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 18/1900

Varenummer: 1678722
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Parti med Gåsetårnet. Olie på lærred. Svagt sign. 32 x 42 cm (45 x 55)

Auktionen afsluttes:  15-10-2009 18:48:50
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej