Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Marinemotiv Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2892342

Varenummer: 2868975
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner, 1900-tallet. olie på plade, marinemotiv. Utydeligt sign. Peter ?. 24 x 32 ( 39 x 47 ) cm.

Auktionen afsluttes:  06-02-2013 14:52:38
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej