Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 1900-tallet

Varenummer: 1161695
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
UBEKENDT KUNSTNER. Olie på lærred. Bondeidyl Sign. Reaukvald. 65 x 55,5 (77 x 67) cm.

Auktionen afsluttes:  14-12-2007 12:35:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej