Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 1900-tallet

Varenummer: 1196714
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Engelsk adelsmand. Sign. i monogram. 50 x 40 (51,5 x 61,5) cm. 1900-tallets anden halvdel.

Auktionen afsluttes:  01-02-2008 13:20:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej