Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner, 1900-tallet

Varenummer: 1470180
Hammerslagspris: DKK 725
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner, 1900-tallet - Olie på lærred. Landskabsparti, sign. i monogram. Mål: 76 x 105 (95x134) cm. Fremstår med krakkeleringer.

Auktionen afsluttes:  06-02-2009 12:06:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej