Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 1900-tallet.

Varenummer: 1698461
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Motiv fra Møns Klint. Olie på lærred. Sign. monogram. 40 x 30 cm(48 x 39 cm). Fremstår m/ rep.

Auktionen afsluttes:  02-11-2009 15:12:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej