Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 1900-tallet

Varenummer: 1909872
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Vinterparti. Olie på lærred. Sign. 22 x 27 cm (37 x 42)

Auktionen afsluttes:  04-07-2010 12:00:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej