Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 1900tallet (2)

Varenummer: 1804845
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Børn i have samt interiør. Olie på lærred. Sign., men sign. ubekendt. 50 x 40 cm samt 40 x 50 cm. U.R. (2)

Auktionen afsluttes:  28-02-2010 13:35:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej