Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 1900tallet

Varenummer: 1801558
Hammerslagspris: DKK 725
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Interiør med ældre, læsende par. Olie på lærred. Usign. 75 x 65 cm (96 x 85 cm).

Auktionen afsluttes:  25-02-2010 15:20:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej